T.C.

BALIKESİR ADLÎ YARGI İLK DERECE MAHKEMESİ

ADALET KOMİSYONU BAŞKANLIĞI

 

            6/6/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ekindeki “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi kapsamında Balıkesir, Burhaniye ve Bandırma Adlî Yargı Adalet Komisyonlarına bağlı merkez ve mülhakat adliyelerde istihdam edilmek üzere Komisyonumuzca yapılacak Sözleşmeli İcra Kâtibi, Sözleşmeli Zabıt Kâtibi ve Sözleşmeli Elektrik Teknisyeni alım sınavına 21 Mayıs 2018 – 11 Haziran 2018 tarihleri arasında başvuruda bulunan ve başvurusu kabul edilenler arasından sistem tarafından en yüksek KPSS puanından başlamak suretiyle yapılan sıralama sonucu İcra Kâtipliği ve Zabıt Kâtipliği  uygulama sınavı ile Elektrik Teknisyenliği sözlü sınavına ait Aday Tespit Listeleri aşağıdadır.

            Bandırma Zabıt Katipliği  (sınav kodu : 7915) ve Balıkesir Zabıt Kâtipliği (sınav kodu : 7908) Uygulama Sınavı 9 Temmuz 2018 Pazartesi günü saat 09:00’da başlayacaktır.

            Balıkesir İcra Katipliği (sınav kodu : 7921) ve Burhaniye Zabıt Katipliği ( sınav kodu : 7912) Uygulama Sınavı 10 Temmuz 2018 Salı günü saat 09:00'da başlayacaktır.

            Elektrik Teknisyenliği sözlü sınavı 10 Eylül 2018 Pazartesi günü saat 09:00’da başlayacaktır.

            İcra Kâtipliği ve Zabıt Kâtipliği sözlü sınav için ayrıca duyuru yapılacaktır.

Uygulama Sınavlarına katılacak adayların belirtilen tarih ve saatte kendilerini tanıtan T.C. Kimlik Belgeleri ile birlikte sınava katılmak üzere Balıkesir Adliyesinde hazır bulunmaları hususu,

            İlanen tebliğ olunur.

 

           

            - Balıkesir Adlî Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonuna bağlı Balıkesir Adliyesinde istihdam edilmek üzere toplam 10 Sözleşmeli İcra Kâtibi alımı uygulama sınavı aday tespit listesi için TIKLAYINIZ.

- Balıkesir Adlî Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonuna bağlı Balıkesir, Bigadiç, Dursunbey, Kepsut, Savaştepe, Sındırgı ve Susurluk Adliyelerinde istihdam edilmek üzere toplam 21 Sözleşmeli Zabıt Kâtibi alımı uygulama sınavı aday tespit listesi için TIKLAYINIZ.

            - Bandırma Adlî Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonuna bağlı Gönen ve Marmara Adliyelerinde istihdam edilmek üzere toplam 5 Sözleşmeli Zabıt Kâtibi alımı uygulama sınavı aday tespit listesi için TIKLAYINIZ.

            - Burhaniye Adlî Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonuna bağlı Burhaniye, Edremit ve Ayvalık Adliyelerinde istihdam edilmek üzere toplam 18 Sözleşmeli Zabıt Kâtibi alımı uygulama sınavı aday tespit listesi için TIKLAYINIZ.

- Burhaniye Adlî Yargı İlk Derce Mahkemesi Adalet Komisyonuna bağlı Burhaniye Adliyesinde istihdam edilmek üzere toplam 1 Sözleşmeli Elektrik Teknisyeni alımı sözlü sınavına katılacaklara ilişkin aday tespit listesi için TIKLAYINIZ.

Not: Sözleşmeli Elektrik Teknisyenliği sözlü sınavına katılacak adaylar 10 Eylül 2018 Pazartesi günü Saat: 09:00’da Balıkesir Adliyesinde hazır bulunacaklardır.

 

Sınava başvuruları kabul edilenlerin başvuru evraklarının Komisyonumuzca incelenmesi neticesinde şartları taşımadığı tespit edilenlerin başvurularının reddine ilişkin karar için TIKLAYINIZ.

 

 

 

 

BALIKESİR Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2012 Tüm Hakları Saklıdır.
Webmaster : Balıkesir Bilgi İşlem Müdürlüğü
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.