CEZA İNFAZ KURUMU KÂTİPLİĞİ UYGULAMA SINAVI DUYURUSU

 

                Komisyonumuzca yapılacak olan Sözleşmeli Ceza İnfaz Kurumu Kâtipliği sınavına 04-15 Nisan 2016 tarihleri arasında usulüne uygun olarak başvuran ve başvurusu kabul edilenler arasından sistem tarafından en yüksek KPSS puanından başlamak suretiyle yapılan sıralama sonucu komisyonumuza yerleştirme izni verilen 5 pozisyonun 20 katı olan 100 aday 2 Mayıs 2016 Pazartesi günü saat 09.00'da Balıkesir Adliyesinde yapılacak olan uygulama sınavına katılmaya hak kazanmışlardır. 100 kişilik listeye giremeyenler uygulama sınavına girmeye hak kazanamamışlardır. Uygulama sınavına katılacaklar ile puanı düşük olduğu için sıralamaya giremeyenlere ilişkin listeler aşağıdadır.

                Uygulama sınavına girmeye hak kazanan adaylar, sınava giriş belgelerini sınav gününe kadar Adalet Komisyonu Başkanlığından şahsen başvurarak alabileceklerdir.

 

 ÖNEMLİ     : Adayların bilgisayarda doldurdukları, imzalı ve fotoğraflı 4 adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu ile 1 adet Nüfus Cüzdanı Fotokopisini en geç uygulama sınav günü olan 2 Mayıs 2016 Pazartesi sınava girmeden önce Adalet Komisyonu Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir.

 

 * Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formunu bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.

 

 

Uygulama Sınavına Girmeye Hak Kazananlara Ait Liste

 Puanı Düşük Olduğu İçin Sıralamaya Giremeyenlere Ait Liste

Başvuruları kabul edilmeyenlere ilişkin karar

BALIKESİR Adliyesi Resmi Web Sitesi © 2012 Tüm Hakları Saklıdır.
[Son Güncellenme Tarihi - 01.03.2016 ] - Webmaster : Balıkesir Adliyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü
Bu Sitede Yayınlanan Tüm İçerikler, İzinsiz Kaynak Gösterilemez ve Yayınlanamaz.